| missdeea28 a întrebat:

Am si eu o intrebare! ce culoare este la moda anul acesta? ma duc la o nunta cu fite in octombrie si nu stiu cu ce sa ma imbrac! vreau sa fiu si eu in pas cu moda

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ar trebui sa te imbraci cu ce-ti sta ie bine, iar in ceea ce priveste moda, croiala este cea care defineste moda, nu o culoare.pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Ruxy a răspuns:

Nu crezi ca e mai bine sa porti ce iti vine bine? Spre exemplu: daca se poarta rosu, iar tie nu iti sta bine in culoare asta, o sa porti o rochita rosie doar pentru ca asa e la moda?
Se poarta ce iti vine tie cel mai binewinking Si cel mai important e sa te simti bine in rochita respectiva!

| ColorfulRainbow a răspuns:

Buna:). culorile cam acestea se poarta. http://www.planificarenunta.ro/Culorile-toamnei-2009_--a10953.html mai ales movul e superb:x. oricum cu o rochita frumoasa si o frizurica aranjata.nu ai cum sa nu fii frumoasa.
Pupici:*

| BabyRosse a răspuns:

Imbracate cu cea mai sich si sexy rochita a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inspira'te din natura
Oranj, Aramiu, Galben etc...ai de unde sa alegi
Culorile toamnei ar fi de baza
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta fucsia si turqoise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lucrusoarelil.blogspot.com/
Avem o camasuta mov foarte draguta care se aseaza perfect.(pentru cea care a spus ca movul e superb).:*

| marinaiuo a răspuns:

Nu conteaza ce culoare este la moda conteaza ce culoare iti place big grin: