| adrianfelea a întrebat:

Salut.Am 17 ani si parintii mei au fost invitati la o nunta in august. Vreau sa ma imbrac dar nu stiu cum.Deci am niste tenesi de nike culoare gri si niste blugi mai albastri.Sa-mi iau sacou si camasa(daca da ce culoare) sau ce sa-mi iau?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se pare aiurea rau sa mergi in adidasi la nunta... Eu daca as fi baiat as merge pe pantofi, macar mai cusual daca nu eleganti.
Camasa bleumarin sau neagra sau alba daca iti iei un sacou ( in una din culorile zise si pentru camasa)

| AnoAnonima0 a răspuns:

Poti sa iti iei doar cămaşă gri sau neagră ar sta super.

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut adrian
Recomandarea mea ar fi sa te imbraci la pantofi negri, Sosete negre, Costum negru, Ceas la mana stanga
Ti-ar sta super
Iar si alb este frumos, daca te-ar prinde!
Succes

| adrianfelea explică (pentru Deny_Denis_2001):

Daca voiam sa mi iau costum direct nu mai intram pe TPU: ))

| unoarecareinbazadedate a răspuns:

Salut!
Eu unul m-am imbracat cu un costum gri petrol, o camasa bleumaren, cravata neagra spre gri si pantofi negri..plus ceas, bratara, ghiul..etc..prostii
Dar depinde de gusturile tale cum vrei sa te imbraci, sunt ok si tenesi cu blugi...dar parca mai bine ar merge niste pantofi de piele intoarsa sau..sa fie pantofi