| deea40 a întrebat:

ce culoare se poarta anul acesta. adica am vazut in fiecare revista cate ceva dar in toate era diferita culoarea. chiar ma intereseaza ca mie imi place sa ma imbrac in diferite culori. culoarea mea preferata e mov dar na...

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Sincer, judecand dupa ce vad pe strada una din culorile care se poarta foarte mult consider ca este movul. Si nu spun asta pentru ca-ti place tie ci chiar am vazut aceasta tendinta pe strada.

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Din cate am citit eu pe net sau am vazut in reviste se poarta foarte mult turcoazul, bejul si fucsia. Dar si portocaliul, verdele si movul foarte deschis...
Sper ca te-am ajutat...
funda?batting eyelashes:*

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Se poarta mult mov, turcoaz, roz si nuantele nude(crem, bej nisip, nuante perlate)

Răspuns utilizator avertizat
| papushik_2619 a răspuns:

Pai se poarta culorile calde, roz foarte deschis, bleu, galben

| deea40 explică:

Ca mz de raspunsuri...

| masterblaster a răspuns:

MovulhappyNu pentru ca e culoarea ta preferata. Dar asta estetongue