| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey fetelor am o problema! Mie imi place la nebunie culoarea verde:x:x:x:x:x, este culoarea mea preferata de altfel:x:x:x:x.Problema mea este ca anul acesta am fost in vizita la Caransebes, la o matusa.Si cum bineinteles, nu am mai fost pe acolo niciodata, am primit bani de cheltuiala in oras. M-am plimbat prin tot mall-ul dar nu am gasit nimic in afara de articole de vara si iar articole de vara.Eu, adica mama s-a gandit ca ar trebui sa ne luam ceva pentru scoala, ca o pereche de blugi.La fel: nu am gasit decat evazatix(x(x(. Asa ca ne-am mai plimbat prin oras si am dat de un magazin unde erau blugi, dar erau toti evazati sau erau jeansi in diferite culori.Am vazut o pereche roz si convinsa ca sunt de trening i-am lasat deoparte pana cand sora'mea a chemat-o pe mama sa-si dea cu parerea despre perechea respectiva.Atunci mi-am dat seama ca imi plac, asa ca mi-am cumparat.Am cautat prin tot Caransebesul un tricou sau o bluzita roz insa nu am gasit nimic dragut. Ajunsa acasa, m-am oprit la mall-ul din Arad unde mi-am gasit cu greu un tricou roz simpatik.Insa am vazut foarte multe haine de culoarea verde marin sau turcoaz, nu stiu exact.Era in genul asta http://www.polyvore.com/cgi/thing?id=13488159.Iar acum este dilema mea.Sezonul toamna-iarna 2010 reprezinta acea culoare? Cred ca o sa ma i-au de cap pentru ca mi-am luat pantaloni si tricou roz, mai imi lipsesc tenesii sau balerinii pe care o sa-i i-au miercuri. Dar tot turb de nervi cand imi dau seama ca se poarta acel verde iar eu merg imbracata in rooz:((:((:((... Mie imi place cel mai mult verdele si puteam sa-mi cumpar o tinuta verde, avand in vedere ca am multe articole de imbracaminte verzi:((:((:((... dar am zis ca anul asta vreau sa ies din monotonie si sa merg pe rooz, mai ales ca sunt bruneta, vroiam ceva extravagant, ceva la care colegii sa nu se fi asteptat iar acum aflu ca tocmai culoarea preferata la care am renuntat pentru o "schimbare de look" se poarta in acest sezon:((:((:((. Voi ce credeti? Are ceva? FUNDITA pentru cele mai bune sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si care eu credeam ca sunt turbat dupa rap si dupa culoarea albastralaughing
A da...
POarta orce vrei tu numai sa nu arati ca o pitzilaughing)

13 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Daca tie iti place verde, PORTI verde, daca iti place roz, porti roz, daca iti place galben, porti galben s. m. d
Ar trebui sa te doara undeva de ce zice moda. happy
A, inca ceva, ai facut o prostie mare sa-ti iei si pantaloni roz, si tricou, probabil iti vei lua si incaltaminte tot roz si pui capac laughing)
in fine, tu faci cum vrei happy
Dar, ca sa raspund la intrebare, DA, se poarta turquise-ul foarte mult happy
Da` daca tot ziceai ca ai multe haine verzi si etc.de ce sa-ti mai iei altele?laughing
Incearca sa ai in garderoba toate culorile happy
Kisses :*

| patty32 a răspuns:

Nu pot sa zic ca ar arata rau, dar este foarte mult roz happy
ADica si bluza, si pantaloni, si incaltaminte roz.ar arata muuulte prea.ROZ laughing
Incearca macar pantalonii sa fie albi/negrihappy sau incaltaminteabatting eyelashes
Kisses :*

| Nicolelenaa a răspuns:

Imbracate cu ce iti place dar sa stii ca nu iti va sta bine toata imbracata in rozzzz
ai putea sa iti iei o bluzita frum alba si niste tenesi albi sau sandale daca bluza e eleganta
a si porti ce culori iti place
nu te mai lua dupa moda
eu mi-am invatat lectia tongue

a si blugii evazati au revenit la moda anul acesta laughing
dar daca tie nu iti plac e altceva

deci mai pe scurt imbracate cu ce iti place dar sa nu te imbraci toata in aceeasi cloare dar nici ca un curcubeuwinking

succes

funda?

| Nicolelenaa a răspuns:

Scz pentru greseli dar m-am grabit

| MANDY_2679 a răspuns:

Vaiistraight face groaznicstraight face nu te imbraca toata un roz. ajunge un singur articollaughing nu vrei sa arati penal... banuiescwinkingcombina culorile si nu tine cont de modawinkingnoi o facemhappy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Dapoiiii u de-ti ieei o bluza rozzz o costumezi cu panataloni rozz nu faciiii ceva combinatii de culori pe acolo te imbreci in papusa barbie apoi in verede toata ca o lebenita mai combina si u culorile ca aaa nu atragi atentia colegiilor tai si mai ales lumea daca te imbraciii toata in aceeeasi culoare... pute-ai sa-ti ieei o pereche de blugi rozz si tricou verde mergeasmug

| Anonim_5618 a răspuns:

Nu ma intereseaza ce culori se poarta, ce coafura etc.
eu ma imbrac cu ce imi sta mie bine.
vara asta am purtat alb, mov, roz si gri.
si o sa port mereu ce vreau.
daca tie iti place ce ti ai luat, nu mai conteaza altceva :*

| riana36blue a răspuns:

Trebuie sa te imbraci cu ce-ti place si cu ce-ti sta bine.Nu neaparat cum e moda.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Patty32 pai de ce asi pune capac? ar arata rau?:-s

| DanSor a răspuns:

Ce ti-e si cu fetele astea d'oh...
Tine minte un singur lucru: niciodata, dar absolut niciodata nu incerca sa-i copiezi pe altii, ce treaba are daca tu in verde (culoarea ta preferata) te simti cel mai bine?!
Asa ca, daca tot tii neaparat sa iesi putin din "tipar", poti pastra o piesa vestimentara in culoarea preferata si o combini cu o alta culoarea.
Se pare ca nimeni numai e unic in ziua de azi, peste tot se copiaza si plagiaza... asa ca fii cat se poate de naturata... fii tu insutiwinking
Ne mai auzim happy

| nicko a răspuns:

In primul rand tot ataTa respect ai din pArtea celorlalti indiferent cum te imbraci.eu sincer nu tin cont de "ce se poArta" eu port negru pentru ca imi place si nu-mi pasa ce cred ceilalti...Nu e o tragedie ca ti-aI luat niste haine rozlaughingimportaNt e sa iti stea bine.Si in plus nu o sa porti tot timpul aceleasi haine cu timpul sigur ai okzia sa iti iei si articolele verzi sunt sigura.
daca cineva o sa vina sa iti zic de ce porti roz ca e la moda verde sa-l dAI draculaughing
byewinking

| MsGringer a răspuns:

Eu zic ca nu are nimiclaughing
Trebuia sa schimbi si tu, sa incerci pe alte culori. Vorba aia:Incercarea moarte n-arelaughing. Si in plus rozul este foarte
dragut si se potriveste la parul brunethappy.

Pai nu are nimic...

tu trebuie sa te imbrac cu te simti bine ...nu neaparat ce culoare se poarta happy...

eu ti.am dat un sfat ...deki faci ce vreibatting eyelashes

Bfta :*