| laudima22 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru doamne si domnisoare. Femeilor le plac barbatii cu barba? Sau fără barbă, adică deloc?
Sau doar cea ceea cu mașina de tuns, fără big. Adică la 0.

27 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Irelevant. Crezi că o barbă sau lipsa ei ține loc de personalitate? Crede-mă că e ultimul lucru care impresionează, mai ales că o poți crește sau tunde oricând laughing comentariile de mai sus sunt aberante, nu are nicio treabă existența bărbii cu neglijența sau curățenia. Cât timp faci duș zilnic, lasă-ți barba cât de lungă îți place ȚIE.

| Lioana a răspuns:

Depinde de femeie. Mie nu imi plac barbosii.

| Emma30555 a răspuns:

Cu barba, depinde cum ii sta și ce îl avantajează

| Eireann a răspuns:

Mie personal imi plac barbatii cu barba.

| blackann a răspuns:

Cu barba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara! ( ma deranjeaza " căpițul " atat vizual, dar mai ales tactil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La barbatii altora, NU! ma deranjeaza DELOC! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu mai spun ca unii semanati cu maimutele - urangutanii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.google.com/......ps?/search

https://www.google.com/......ps?/search

Care-i diferenta?! :)

Asa zic si eu! :)
:))

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Căpiț"... laughing
Normal, Cam înțeapă, nu?

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred și eu! Daca nu ii atingi... happy

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing laughing laughing laughing laughing.
Asta e un răspuns ce merita cinci de "amuzant"!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

Postasem raspunsul Doar pentru ca unii voiau sa fie atinsi... DAR NU! happy
Le-am spus DIRECT unora dintre ei ca " marfa imprumutata" fara stirea proprietarului e de fapt FURT! Iar eu NU SUNT! hoață! happy
Unii au Insistat si s-au rugat sa ii fur, dar... NU! happy

( Unii erau cu barba, altii NU happy - dar nu fur pe nimeni & nimic, nici macar daca isi dau acordul happy! - cu atat mai ales " cu căpiță", intra cred la agravanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș dori să răspund că nu barba contează cât psihicul lor, felul lor, vorbele lor, gândirea lor, dacă au toate astea cred că uităm că ne mai plac cu barbă sau fără.
Dacă ar fi totuși să-ți răspund la întrebare, cred că nu există femei care să le incluzi doar într-o categorie sau alta, sunt femei cărora plac bărbații bărboși, stufoși, femeile care plac aproape bărbații feminizați și femei căror plac bărbații fără barbă sau cu barbă scurtă, tunsă.
Fiecare cu gustul ei. happy

| Jus7t a răspuns:

Boss, nu toate femeile au aceleasi preferinte, nu te ajuta cu absolut nimic raspunsurile de aici.

| Jus7t a răspuns:

Si e "bic", spuneam si eu asa cand eram mai mic laughing

| LaviniuA a răspuns:

Exista aparat biC, nu biG.

| IarsiIar a răspuns (pentru LaviniuA):

Da, BIC. Atat de multi spun gresit, ca si eu aici am gresit. happy
Si nu e aparatul, ci marca producatoare. happy

| EliLeli a răspuns:

Fara barba si cu parul periuta. Nu suport look-ul asta neglijent de acum, se vede ca barbatii profita de el sa fie lenesi si nespalati, neingrijiti.

| TheGentleman a răspuns (pentru EliLeli):

Deci nu-ți place Jason Momoa? laughing

| EliLeli a răspuns (pentru TheGentleman):

Nu, imi plac Vin Diesel, Dwayne Johnson si altii ca ei.

| IarsiIar a răspuns:

Ingrijiti si spalati. Adica FARA barba! Deloc.
@EliLeli a subliniat foarte bine: "barbatii profita de el (look) sa fie lenesi si nespalati, neingrijiti."
Ce ar fi ca nici femeile sa nu se epileze, ca de, ar fi o moda?

| laudima22 explică (pentru IarsiIar):

Te referi cu mașina de tuns, sau la 0 adică cu big?

| IarsiIar a răspuns (pentru laudima22):

Ma refeream la barba. Cu masina de ras, cu big-ul, cu briciul, cu lama clasica, orice. Dar sa fie ras de sa se creada ca ai ten de bebelus.

| laudima22 explică (pentru IarsiIar):

Am ceva coșuri, bine nu coșuri urme de la ele. și se vad cam urât, de aia ziceam.

| IarsiIar a răspuns (pentru laudima22):

De aia e bine sa dai parul jos. Altfel cosurile se vor dezvolta in voie.
Folosind un sapun de ras sau o crema de ras, in acel timp si pielea se va curata. Bine, nu de pe o zi pe alta, dar in cateva luni se rezolva.