| Trinity a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete:
Preferati baieti cu parul lung sau cei cu parul scurt si argumentati alegerea voastra.

Răspuns Câştigător
| secret96 a răspuns:

Sincer, mie imi place parul putin mai lung dar nu ma refer lasat pe spate daca intelegi. adica sa fie da cativa cmhee hee dar depinde de fata, gusturile nu se discuta. tongue

21 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Categoric pe cei cu parul scurt, pentru ca asa ii sta bine unui baiat! Am eu parul destul de lung, ce-ar fi daca am iesi si lumea ne-ar confunda de la spate? laughing

| ale a răspuns:

Eu consider ca important e sa arate bine, sa i se potriveasca tunsoarea si sa fie ingrijit parul indiferent daca e lung sau scurt

| MoonShadowxB a răspuns:

Par lung. Pentru ca imi plac. happy

| smilerz19 a răspuns:

Mediu.

| JustMe a răspuns:

Cei cu parul scurt, nu stiu de ce, pur si simplu sunt mai atrasa de eilaughing Mi se par un pic mai masculinithinking

| Fluffy a răspuns:

Imi plac baietii cu parul lung caci sunt deosebiti si ii observi din multime happy si arata foarte bine happy e un mod de a te exprima si a-ti arata individualitatea happy dar imi plac si baieti frezati scurt de tot, au ei un sharm laughing

| Gabytzaa98 a răspuns:

Pai amandoi happy si parul scurt arata HOT. dar cel lung parca e mai mult pentru rockeri. exista si baieti super frumosi cu parul lung love struck acum e si alegerea ta. Funda?:X

| liongirl a răspuns:

Bună!:)
Cu siguranţă aş fi moartă după un tip cu părul de genu, dar puţintel mai lung cu câţiva cm :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:190&tx=60&ty=131
Asta este o fotografie cu Jean Claude Van Damme :x cu părul scurt şi extrem de sexy :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:21, s:0&biw=1345&bih=614
Cam asta îmi place.Treaba e că mie îmi place să îmi înfig mâinile în părul lor şi nu vreau să le smulg podoaba capilară. Am mania asta...=))
Bye!:-*

| secret96 a răspuns:

Hei! Ms pentru funda :*

| Izu.Punk a răspuns:

Lung. gen 4 -5 cm love strucklove strucklove struck

| dudu13 a răspuns:

laughing faina intrebarealaughing ma minunez de raspunsurilaughing Eu am avut si plete, si acum is periutzalaughing acelasi succes la femei.Keep on metal! \m/

| Nini_6708 a răspuns:

Cu parul lung. da nu foarte. cel mult pana la umeri.pentru ca le da un aer de artistibig grin

| Mady_1319 a răspuns:

Mie imi plac fffffffff mult baietii cu parul lung... pahappy

| Meandjustme a răspuns:

Sincer mie imi plac baietii cu parul mai lung dar nu foarte lung ceva de genu Adam Lambert in videoclipul What do you want from me ...cand e lasat jos. Mie mi se pare foarte hot asa big grin

| Lililala a răspuns:

Eu una il prefer pe cel cu parul scurt. Nu scurt militareste, dar asa...sa arate a baiat. Zic asta deoarece de obicei cei cu parul lung nu il ingrijesc. Adica, mai frate, daca tot ai vrut par lung da-i si tu o forma, ingrijeste-l! Asta cred eu, dar sunt si fete(multe) care nu au nici o problema cu parul lung la baieti.

Răspuns utilizator avertizat
| al3xby3x a răspuns:

Eu prefer baieti cu par scurt lung nu imi place iac fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una, il prefer pe cel cu parul mai scurt, dar nu tuns ca la armata. nu asa ii sta bine unui baiat? Sa arate ca un baiat? de obicei cei cu parul lung, cum zici tu, nu prea isi ingrijesc parul, fie il tin intr-o banala coada, fie e tuns drept si atat, sa ai un stil la par ca baiat nu zice nimeni nu, dar daca il ai ingrijit e si mai bine! No, acum, asta cred eu, fiecare cu preferintele lui!

| rockaholic a răspuns:

Pletosiiiiiiiiiiiiii:X

| rockaholic a răspuns:

Prin pletosi...ma refer la rockeri pletosihappy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Normal ca baieti cu par scurt, cum mi-ar veni mie sa umblu pe strada cu unu pletos, nu imi plac astfel de baieti, au un aspect neingrijit, eu asa ii vad, adica sunt altfel pe cand un baiat tuns scurt arata mai bine, mai frumoslove struck