| tweety_8071 a întrebat:

Baieti ce fete preferati? cele cu parul lung sau scurt? de ce?

Răspuns Câştigător
| yoooo1990 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ce fel de par are,(ca e lung ca e scurt). La maine conteaza sa stie sa iubeasca si sa fie dezghetzata la minte! Normal, parul lung e mai frumos...

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu conteaza daca e lung sau scurt, important e sa aiba ceva sub par:d.

| juniper a răspuns:

Din nou si eu am vrut sa pun intrebarea asta.

| daniDeeDee a răspuns:

Parul lung love struck
sa am de unde apuca. devil

| night_crawler a răspuns:

Prefer fetele cu parul lung... e suficient ca am eu parul scurt...nu-i nevoie sa-l aiba si eahee hee

| r8driver a răspuns:

Nu sunt pretentios...

| thehope a răspuns:

Uuuuf...sunt fata, dar nu ma pot abtine sa nu raspund! Pai conteaza asa mult cat e de lung parul? Acuma te intreb si eu ce conteaza pentru tine un baiat care sa fie tuns scurt si poate mai tont de felul lui, sau un baiat care are parul lung(in ciuda faptului ca e baiat) dar e istet, destept si mai stie si cum sa se poarte cu o fata? Iti zic eu...mai important e ce ai in cap decat lungimea parului...

| onofrei89 a răspuns:

Nu are asa de multa importanta, important e ca ea sa stie sa se foloseasca de el.Eu unu cred ca parul lung e mult mai frumoswinking

| Tessy a răspuns:

Cred ca le prefera pe cele care eu ceva sub par.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa nu fie tunsa scurt. Sa aibe parul cel putin pina aproape de umeri, cel putin happy