| Anonimul2011 a întrebat:

Cum ii mai bine cu parul lung sau cu parul scurt la baieti si argumentati si dcbig grin!

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big grin Depinde cat de lung. daca te referi la plete adica.asa c`am putin mai lung dupa ureche.ador baieti cu "par lung":X Da` daca e lung, lung ca sa isi prinda in coada.mi se pare complet aiurea.big grin parerea mea.dar parul lung e mai fain tongue sper ca te-am ajutat cu ceva.kiss

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh eu mi-am lasat parul lung.
E frumos un baiat cu parul lung dar e greu de intretinut.
Daca ai pana in 18 ani si nu muncesti
Merita sa iti lasi parul lung daca ai timp si rabdare.
e mult pana il prinzi in coada
O sa inceapa sa iti cada parul happy kinul la toti care au parul lunghee hee
Eu o sa ma tund o sa mai stau cam o luna si ma tund
ca trebuie sa ma angajez.
sfatul meu
Daca ai pna in 18 ani lasati parul lung.
Daca ai mai mult de 17 ani nu mere...sincer
ar fi ok daca ai avea 14 15 or 16
big grin

| Mălinuşaaa a răspuns:

Aww kiss Mercii de fundita big hug

| Sἶrenἶa a răspuns:

Cu parul scurt love struck

nu plac pletosii laughing

| Nono12346 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul putin mai lung adica nu de prins in coada.sunt foarte simpatici cand isi dau parul' din ochi dadand din cap mor dupa faza asta:X

| Ana0Any a răspuns:

Nici prea lung da nici prea scurt.E de ajuns sa ti-l lasi pana pentru o creasta.ca.cu plete ii sta rau unui baiat.Da nici prea scurt ca ar arata ca un pushcariash.

| Puppy_4301 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul lung, cei cu parul scurt sunt prea banali si in plus sunt adepta anilor ce au trecut in care barbatii aveau plete si pantaloni de piele day dreaming

| amadews a răspuns:

Pai e mai bine cu parul lung, arati ca nu esti ca toti ceilalti... dar este foarte greu de intretinut:-l