| Baby_7403 a întrebat:

Unghiile cresc pana la un punct anume la fiecare persoana? De exemplu eu folosesc intaritor iar unghiile mi-au crescut destul de mari... dar de o saptamana si ceva nu mai vad nici o schimbare la ele.straight faceparca nu mai cresc de lochappy

2 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Nu cresc pana la un punct anume. Poate ca, cum le ai lungi, nu se mai vede diferenta atat de bine si probabil ca de la o anumita marime cresc mai greu decat inainte.

| hiphopbeatz a răspuns:

Nu ai limita pentru cresterea unghiilor cum nu ai limita pentru cresterea parului& so on.

pace!