| anonim_4396 a întrebat:

ce as putea face ca sa nu mi se mai rupa unghiile? imi cresc bine si apoi incep sa se rupa, nu pot avea unghii lungisad. Ce as putea face sa le mai intaresc(am incercat intaritor de unghii dar nu m-a ajutat) si sa pot sa le am si eu destul de lungi? V-am pupat:*:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Taie-le scurt, fiindca unghiile lungi sunt urate si complet neigienice. Nu ai vrea sa apari cu asa ceva si toti sa se uite cu scarba la tine imaginandu-si cata mizerie ai pe sub ele.

| Arthur a răspuns:

Ai carenţă de calciu. Ia Silicia D12 şi Calcium fluoratum D12.
Baftă!winking

| anss23 a răspuns:

Mananca alimente care contin lapte si fructe si legumewinking
Esti ceea ce manancibig grin