| VeveAnn a întrebat:

Am si eu o intrebare voi fetelor ce lac intaritor de unghi folositi? Mi-e imi cresc unghiile mari dar sunt moi si se rup repede am nevoie de un intaritor de unghii bun sa imi intareasca unghiile si sa nu mi se mai rupa.Nu neaprat un lac de unghii orice ca sa nu mai fie moi si sa nu mi se mai rupa.big grin

Răspuns Câştigător
| killmesoftly a răspuns:

Cel de la farmec cu vitamina B5 e foare bun.Iti spun din propria experientawinking

1 răspuns:
| furtuna a răspuns:

Se intaresc cu timpul...Asteapta sa mai cresti si o sa vezi.Asa e la toate fetele funda>