| dilan94 a întrebat:

Vine balul bobocilor si apoi la after party vine dj andi cu stella. La discoteca ce anume as putea sa imbrac cv mai sexy va rog dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| lrls a răspuns:

Ai putea puurta o rochie nici prea lunga nici prea scurta cu o curea draguta l a mijloc si la umeri sa ai o hainuta asa foarte foarte scurta nu stiu exact cum se numeste e ca un fel de vesta dar taiata foarte mult. Daca nu e buna ideea mea poti sa te plimbi in oras cu prietenii sau cu familia si sa te uiti prin magazine. Sigur vei gasi o tinuta draguta.

5 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Trimite-i un email la Simona Senzual, iți va găsi ea "cv mai sexy " cu siguranță! happy

| lulalica a răspuns:

Costum de baie
blana
toace de 15 cm
gloss roz
unghii roz
Si vei fii foarte pitzi... pardon sexy happy

| dilan94 explică (pentru lulalica):

Da, nu mi se pare deloc amuzant prin sexy inteleg mai atragatoare poate!

| maxcell a răspuns:

Ai putea o rochie potrivita ca si lungime si cu cizme lungi mai ales daca rochia este mulata si daca nu te simti confortabil pe tocuri

| xEveryPartOfMe a răspuns:

Nu stiu... Sutieni si chiloti, o jacheta din blug, pantofi toc. nu stiu ce sexy vrei...