| Roza21 a întrebat:

Am si eu o problema, am nasul prea mic, parca nici nu as avea si sunt complexata din cauza asta. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Deci nu imi vine sa cred ce citesc.Cum sa zici ca esti complexata ca ai nasul mic? Tu iti dai seama cate persoane doresc sa aiba un nas ca al tau? Unele cheltuiesc o multime de bani pe operatii si alte prostii pentru a-si micsora nasul.Nu ar trebui nici sa iti treaca prin cap asta, esti frumoasa iar un nas mic este prin de feminitate.Ar trebui sa te bucuri de asta si nu te mai incapatana sa iti cauti un defect, iubeste-te pe tine insuti ca sa te placa si ceilalti.winking

| Messyhair a răspuns:

Ar trebui sa fii foarte fericita pentru ca ai un nas minunat.
Alte fete se plang zilnic de nasul lor ca e mare, ca e stramb etc.
Ca sa nu mai zic ca altele isi fac si operatii estetice.
Deci ...Invata sa te iubesti!

| curiozitatea a răspuns:

O prietena de-a mea s-a lovit tare la nas cu mingea de basket.Si acum are nasu mare. ca unn carlig.
Nu stiu
laughing
Operatie la nas.
Alt ceva nimic

| haiZI a răspuns:

Bine ca nu-l ai prea mare, stai linistita.pa

| analia0103 a răspuns:

Minte de vreo1000-10000 ori p zi:p:plove strucklaughinglaughinghee hee

| Alice1122 a răspuns:

Nu fi suparata asa e natura ta fii mandra de asta

| Laviy a răspuns:

Iti pui extensiilaughingrolling on the floor

| Drathmnight a răspuns:

Imagineaza-ti ca il ai mai mare...glumeam! stai linistita si nu mai fi complexata. nimeni nu e la fel si nimeni nu e perfect. poate ca sint fete care vor sa fie ca tine. la asta te-ai gindit?