| lovedenisa a întrebat:

Am si eu o problema! Imi puteti da niste retete naturale despre cum sa scap de punctele negre? Cine ma ajuta dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Casandra88 a răspuns:

Pai poti incerca o masca din albus de ou..il ti pe fata in jur de 10-15 min iar apoi te speli cu apa calduta..eu folosesc in fiecare saptamana si da rezultate. Sper ca te-am ajutat. pupici

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

N-am incercat solutii naturale, dar am o lotiune tonica de la avon care pot sa ti-o recomand si care este foarte buna, nu zic ca punctele negre nu o-r sa apara, nici un tratament nu o sa faca acest lucru, dar daca te stergi cu ea in fiecare zi ai sa vezi ca nu o sa mai ai se numeste clearskin cu acid salicilic.