| Cryss_9225 a întrebat:

Am si eu o problema. saptamana viitoare am un majorat. la o colega/prietena buna si CHIAR nu stiu cu ce sa ma imbrac. M-am gandit pana acum la... o pereche de cizme de toamna pana la genunchi cu talpa joasa si o fustita scurta de blugi. DAR nu stiu ce sa iau "sus"... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Poti incerca un tricou, sau o bluza din aceea care aluneca de pe un umar, sau peste o vesta, se poarta fff mult. In rest, cred ca e ok.
Distractie placuta!
Te puuuphappy

2 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Este foarte dragut!love strucklove strucklove struck Poti incerca un tricou normal funny cu vesta neagra strampta sau un tricou pe un umar. Distractie placuta!

| cineva_2560 a răspuns:

Cu ce vrei. tu sa te simti bine...