| anonim_4396 a întrebat:

sa vrea si eu niste sfaturi...trebuie sa merg la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac... e ok daca imi iau o bluza lunga, colanti pana la genunchi si sandale cu talpa joasa?

4 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda o bluza lunga din in.sau ceva in genul cu o pereche de jeans cu sandale cu talpa joasa si cu niste cercei tip candelabru.asta este parerea mea.si combinatia ta imi place dar colantii nu prea mi se par potriviti...pa!

| CeImbracAzi a răspuns:

Buna, depinde unde se tine majoratul... Daca e intr-o locatie mai cu rpetentii nu merge o tinuta asa simpla cum ziceai tu. UIte aici o sugestie http://www.ceimbracazi.ro/outfit-colorat-de-majorat/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,e ok.E o combinatie foarte frumoasa.Distractie placuta.