| Girl_5668 a întrebat:

Pentru un majorat in club e ok sa ma imbrac cu o pereche de blugi bleu strimti, um maieu tetra alb cu strasuri, un sacou crem, cizme pana la genunchi maro? Cu cizmele mai nasol dara sunt inalta si nu vreau tocuri.Am 15 ani.

7 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Sincer combinatia suna bine numai ca cizmele pana la genunchi nu prea se potrivesc in club(parerea mea) adica ai nevoie de libertate de miscare...ai putea insa sa incerci ori botine cu toc mai mic ori cizme scurte, putin peste glezna sau bocanci, bineinteles nu modelele pentru mers pe munte ci cele de oras(din moment ce e iarna). Sper ca te-am ajutathappy

| candydream a răspuns:

Da e chiar frumos dar sunt cam inalte cizmele si o sa fie incomod.Incerca niste cizme mai scurte si cu toc mic.

| Anca a răspuns:

Daca iti iei maieu cu sacou o sa mori de cald!

| Bubless a răspuns:

Da e foarte ok. Si mie imi plac mult cizmele peste genunchi. Se poarta si arata super, dezavantajul ar fi ca nu se portivesc la orice. In cazul tau merge.
Te-am pupat!

| Girl_5668 explică:

Acolo o sa da-u sacoul jos cand o sa dansez sau imi va fi cald.off nu stiu cu ce sa ma incalt, nu vreau tocuri

| Girl_5668 explică:

Cizmele sunt comode sunt largute sus, dar parca nu prea merg de clubcrying

| ba_1819 a răspuns:

E ok. ar trebui sa fie ceva deosebit care sa atraga privirea tuturor.cred ca asta vrea orice fata nup?