| whiskeycream a întrebat:

Am sprancenele foarte inchise la culoare (negre) si as vrea sa fie maro inchis sa poate face ceva ca sa le deschida culoarea? La salons cand le vopseste imi iese si mai inchise decat le am straight face

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Decoloreaza-le.Eu sunt bruneta natural si mi-am decolorat sprancenele si au iesit saten deschis, depinde cat timp tii decolorantul pe ele.eu le-am tinut cam 5 minute, tu le poti tine 2 minute, ca sa se faca maro.Si nu afecteaza cu nimic, eu nu am avut absolut nici o problema, dar ai grija sa nu iti dai in ochi, ca ar fi grav. Ah si sa iei solutia de 9%.

| ZuZuDuDu a răspuns:

Pai poti sa le decolorezi sau sa incerci sa amesteci 2 nuante de vopsea pentru sprancene (deschise) si sa vezi ce obtii sigur din doua nuante deschise nu iti va iesi o culoare inchisa!love struck