| PurplePearl a întrebat:

Buna!
Daca culoarea parului meu este castaniu descis (vara) si castaniu inchis (iarna) ciar uneori il fac brunet, ce culoare sa imi iau creionul de sprancene? Sprancenele mele sunt negre, sunt mai inchise decat parul meu natural dar cand il vopsesc brunet sunt la fel si sprangenele, si parul.
Sa imi iau maro sau negru creionul? Aveti ceva recomandari, de la ce firma ar trebui sa il iau, sa fie de calitate?
Dau fundita si vot.

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna Incearca unul de la Avon. Pai poate sa fie maro sau negru.
Pup:*

| KirigayaKirito a răspuns:

Daca iti lasi parul castaniu(fie deschis fie inchis) ia-ti un creion de ochi de culoare naturala.Culoare se numeste Scoarta Copacului.E o culoare draguta si te va prinde bine orice culoare de genul acesta! Sa nu i-ei produse de la Avon sau orice altceva, nu sunt bune! Ia-ti de la farmacie sau de la farmacii specializate in cosmetice! Bafta, dragutzo! FUNDA?