| Patrecea a întrebat:

Buna TPU.
Eu am culoarea parului un saten inchis si sprancenele negre.
Totusi as vrea o schimbare de look.
Si nu stiu ce culoare a parului s-ar potrivi, m-am saturat de brunet sincer.
Vreau ceva mai deschis.
Un blond, dar nu stiu de care si nu neaparat de la radacina, dar ceva incat sa nu imi iasa exagerat in evidenta sprancenele.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roscat ti ar sta bine, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Parul blondul scoate in evidenta foarte mult sprancenele negre, de aceea este bine sa nu pui culoare deschisa pe par, dar poti sa te tunzi sau sa-ti aranjezi parul, in numeroase coafuri si atunci schimbarea de look este mai frumoasa, mai ales ca ai parul tau natural, care se asorteaza perfect pielii si sprancenelor.

| Freya1 a răspuns:

Cauta ombre pe net.
Rădăcină ți se va asorta cu sprâncenele.

| zurick a răspuns:

Descarcă tiktok, au ei un filtru și vezi cum ți-ar sta cu diverse culori. Poți încerca un balayage sau niște șuvițe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi schimb adidasii, chiar vreau o schimbare, dar nu stiu ce culoare sa aiba, m-am saturat de negru sincer.
Vreau ceva mai deschis, un alb, crem dar nu chiar alb alb exagerat.
Oare ce crezi tu ca mi-ar placea mie sa imi cumpar?
Oare gresesc ca te am intrebat pe tine? Mai bine sa o intreb pe fosta ta colega? ea ar stii sigur mai bine ce mi-ar placea mie, nu-i asa?
Chiar insist totusi sa mi dai un raspuns, nu se poate sa nu stii ce imi place si ce mi ar place mie

| DeeDee817 a răspuns:

Dacă ai sprâncenele negre nu te sfătuiesc sa te faci blonda. Pentru ca blondul scoate in evidentă sprâncenele negre și arată inestetic. Poți încerca roșcat sau ciocolatiu deschis