| CatalinaCata09 a întrebat:

Am tenul gras si as vrea sa-mi cumpar crema BB. Credeti ca este buna? Acopera?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ia-ti pudra matifianta (sa nu-ti mai luceasca tenul de la excesul de sebumhee hee pentru acoperire tot fondul de ten e baza

| happy31animation a răspuns:

Da e foarte buna.

| Elenana a răspuns:

Buna crema BB este buna pentru toate tipurile de ten dar eu ti sugerez sa-ti cumperi ceva potrivit tipului tau de ten de exemplu un fond de ten noncomedogenicsau pe baza de apa pentru a nu incarca tenul