| anonim_4396 a întrebat:

Am tot cautat coafura perfecta pentru balul bobocilor. si am gasit multe frumoase, dar care necesita vizita la coaffor. are cineva linkuri, poze cu coafuri despre care imi pot explica cum se fac acasa?

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Indreapta-l cu placa, simplu si sexy.

| Panda a răspuns:

Fa-ti-l cret, eu asa o sa mi-l fac la bal si prins cu o clama pe spate bretonu si un pic umflat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ce am gasit referitor la coafuri si rochii pentru balul bobocilor:

http://desprefrumusete.blogspot.com/......i-bal.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine se apropie balul...inca caut sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca si eu caut ca acum in 22 ii balul bobocilor si nu gasesc.