| AnyAnutza a întrebat:

FUNDA! Am tot cautat coafura perfecta pentru balul bobocilor. si am gasit multe frumoase, dar care necesita vizita la coaffor. are cineva linkuri, poze cu coafuri despre care imi pot explica cum se fac acasa?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

Iti poti impleti parul sub forma de coada de peste.Coafura se numeste exact asa:coada de peste.Nu prea stiu cum sa iti explic cum se face, intra si tu pe google si vezi.Adevarul este ca nu se face greu.Succes