| anuska a întrebat:

Am un concurs se numeste Spring day si fiecare clasa dintr-o scoala a primit o tara, noi am primit Africa si am facut un dans african-tribal.Am facut costumatii tot dar nu stim cum sa ne pictam pe fata daca aveti voi idei trimiteti-mi lincuri!

Răspuns Câştigător
| Armyde a răspuns:

Hi! pai ati putea sa va faceti cu culoare niste linii mai groase, pe obraji frunte, maini etc si ca iasa fain fa cu doua culori de ex:maro si galben. sper sa-ti fie de ajutor

1 răspuns: