| AleXis_9687 a întrebat:

eu cu mai 5 fete facem un dans de craciun...va trebui sa improvizam niste costumatii(vom fi craciunite), daca aveti ceva idei va rog spuneti-mi.multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Depinde ce dans daca e gen hip hop atunci puteti sa va imbracati gen street sau rap girls in rosu cu alb si cu caciulite din astea de craciunitelaughing ceva mai original

| pinkydoll a răspuns:

Imi poti da un film sau ceva...ca vreau si eu sa fac un dans de craciunite cu niste colege si nu prea am idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunemi mai bine tu mie idei