| Andutza_8912 a întrebat:

Am un par grascrying, la 3 zile dupa spalare se ingrasa si devine aspru. Ce leacuri "babesti"imi recomandati pentru parul mei gras?

4 răspunsuri:
| ancutzika27 a răspuns:

Eu zic ca e ok sa se ingrase la 3 zile.dar daca nu esti multumita evita samponul pentru par uscat sau cel care contine extract de ulei.

| coliflor a răspuns:

Pai ce sa zic nu esti tu singura si apoi e normal sa te speli zilnic pe cap, asa ca la trei zile e ok, stiu din experienta ca odata facut parul permanent sau semipermanent nu se mai ingrasa asa repede.

| BilliOnaire a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai, eu una ma spal pe cap cand simt nevoia si nu imi mai place aspectul pe care il are; daca ai intre 11-16 ani. nu e nici o problema, pubertatea e devina. si in plus ti se ingrasa f tare in perioada menstruatiei big grin.
te poti spala pe cap de cate ori vrei nu are nimicbatting eyelashes

| CaTaLiNuTzZa_5744 a răspuns:

Aceeasi pb o am si eusadsi si eu astept un raspuns la intrebarea tacrying