| JustAKiss a întrebat:

Am vazut intr-un magazin o geanta de scoala care poate fi purtata si pe mana si pe umar de culoare maro, dar ma gandesc ca nu se potriveste cu toate hainele pe care le port, fiind maro. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| KarlaKovacs a răspuns:

Eu zic ca se potrivesc! :*

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Mai bine iti iei o geanta neagra...Asa, se va asorta cu toate hainele talehappy

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Maroul nu prea se potriveste cu verdele si galbenul.In rest este OK.

| anndreaa a răspuns:

Parerea mea este sa asortezi si cu uniforma d ela scoala depinde daca a blugi merge perfect incerca sa vezi ce uniforma aia si dupa sa ti-o cumperi!