| Denisa_Alina_1996 a întrebat:

Ce credeti ca este mai bine sa port la scoala in clasa a-6-a dintre geanta de umar si ghiozdan.
Mi-ar plăcea mai mult o geanta de umar dar nu stiu daca ma va durea spatele sau nu
Funda răspunsului cel mai bun!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Răspuns Câştigător
| aBunchOfSmiles a răspuns:

Depinde daca ai multe carti in ghiozdan sau nu. Daca geanta e grea, poti sa ai probleme nu numai cu spatele, ci si cu umarul. Nu e de recomandat, ai toata viata inainte sa porti geanta. happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Risti sa-ti afecteze coloana daca ai multe carti si porti doar geanta. Eu iti recomand ghiozdan dar purtat cu ambii umeri. Ia-ti de la liceu incolo geanta daca tii neaparat. happy E spre binele tau.

| Ella_Dany_E._1998 a răspuns:

Stiu ca in clasa a 6a ai multe carti deci nu prea este recomandat sa porti geanta de umăr! Eu am geanta dar o iau numai ocazional atunci când am mai putine ore, in rest port ghiozdan! Daca ai ghiozdan si vrei si geanta iti poți cumpara si sa o porti in zilele in care ai mai putine ore!