| PandaGirl98 a întrebat:

Hello! revin cu intrebarea! fetelor! genti de vara...eu nu vreau gentute sau rucsaci, vreau o geanta care se poarta pe umar din carpa sau panza viu colorata, de vara care seamana cu gentile de scoala pe o parte...asta de care vb eu este purtata pe un singur umar din cate am vazut si e lunga cam pana la genunchi

Răspuns Câştigător
| Vannes a răspuns:

In primul rand "php" analfanet-olaughing nu cred ca exista,oricum e analfabeto, fara cratima, pentru cultura ta generala.

2 răspunsuri:
| php a răspuns:

In primul rand nu e "rucsaci" e "rucsacuri" analfanet`o rolling on the floor si daca tu zici ca se poarta geanta aia atunci cumpar`o!winking

| PandaGirl98 explică (pentru php):

Analfabeta esti tu!