| rhadoo a întrebat:

Antonia Iacobescu sau Adriana Lima? Care o preferati? (ca cea mai frumoasa)

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Antonia Iacobescu, cu siguranta.Nici nu se poate de comparat cu nimeni alta.Fiinta ca ea nu stiu daca am mai vazut vreo data.Atit de multe calitati are si poate daca vreun defect gasesti la ea. Mi se pare cea mai aproape de perfectiune vedeta decit oricare alta. Chiar o admir mult...

9 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Adriana Limaaaaaaaaaa!

| GoldDust a răspuns:

Clar Antonia Iacobescu XD

| rhadoo explică:

Amandoua seamana foarte mult, deci care va place mai mult?

| Dazzzie a răspuns:

Adriana Lima mi se pare mai draguta ca Antonia Iacobescu!

| Savy a răspuns:

Adriana Lima! No doubt about it. Si mesi ca mi-ai reamintit numele, ii tineam doar chipul minte.

| Chαяtreux a răspuns:

Adriana Lima

Fundaaa?!

| ÇağlaŞimşek1996 a răspuns:

Antonia Iacobescu.

| TruLeaLea a răspuns:

E Antonia desigur! Nici nu se compara! Ea si nemachiata e frumoasa iar Adriana Lima nu e atit de fina.Asha-i ea pe poze mai frumusica dar in realitate cred ca e cu totul alt om.Antonia ne-a demonstrat de multe ori ca si fara machiaj are o frumusete exceptionala!

| XxZoozol3xX a răspuns:

Adriana Lima, e mult mai frumoasa decat Antonia Iacobescu, in plus arata mult mai bine.