| teodora555 a întrebat:

Care esti mai frumoasa Antonia iacobescu sau Alexandra stan?

12 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Antonia love struck

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Prefer Antonia...e superba naturala

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Parerile asupra acestei intrebarii, vor fii in mod sigur impartite.
Frumoase le consider pe amandoua, dar deosebita o consider pe Antonia!
Craciun de poveste!

| QUM a răspuns:

Antonia...happy

| danimazzz a răspuns:

Alexandra stan dupa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonia e superba are naturalețe si pune suflet atunci cand canta.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Alexandra Stan este mult mai frumoasa decat Antonia, nu inteleg de ce se spune ca Antonia este cea mai frumoasa din tara.

| vladmR a răspuns:

Antonia!

Răspuns utilizator avertizat
| SimplyTheBest a răspuns:

Antonia happy

| user2015 a răspuns:

Buna, eu cred ca Antonia este mai frumoasa si canta mai bine. Sarbatori fericite!

| MaRy47 a răspuns:

Alexandra Stan