| Alissa11 a întrebat:

Care este mai frumoasa dintre Alexandra Dinu si Antonia Iacobescu?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Mai frumoasa ar fi Antonia clar fost si intitulata cea mai frumoasa romanca naturala. dar treaba asta cu frumusetea aduce multe pretentii de aceea e mai bine stadiul de dragutica decat frumoasa.

12 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Imi place mai mult Alexandra Dinu deoarece nu mi se pare asa frumoasa dar are o fizionomie dragalasa, eu cred ca asat o face adorabila ( nu-mi plac persoanele prea frumoase )

| Alissa11 explică (pentru georgiana999):

Adica vrei sa spui ca Antonia e prea frumoasa?

| georgiana999 a răspuns (pentru Alissa11):

Alysea dar tie care dintre ele ti se pare mai frumoasa? happy

| agirll a răspuns:

Antonia Iacobescuwinking funda?big grin

| Alissa11 explică (pentru agirll):

Mai astept si alte raspunsuri.

| Lavinia2803 a răspuns:

Si Antonia hahahahaha... Imi place de ea...Si de Alexandra dar si de Antonia big grin

| Alissa11 explică (pentru Lavinia2803):

Dar care e mai frumoasa?

| Lavinia2803 a răspuns (pentru Alissa11):

Raspuns final :Antonia happy

| Alissa11 explică (pentru georgiana999):

Aaa, am inteles!

| georgiana999 a răspuns (pentru Alissa11):

Mai frumoasa ar fi Antonia clar fost si intitulata cea mai frumoasa romanca naturala. dar treaba asta cu frumusetea aduce multe pretentii de aceea e mai bine stadiul de dragutica decat frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonia Iacobescu este cu mult mai frumoasă decât Alexandra Dinu.
Antonia este o femeie frumoasă atât machiată, cât şi nemachiată.
Nu putem nega aspectul acesta, cât nici vocea ei!

| LovingAdam a răspuns:

Alexanda Dinu

| Awesome a răspuns:

Antonia 100%