| freehugs a întrebat:

Apa plata cu lamaie taie pofta de mancare?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vitamina C din lamaie iti face pofta de mancare!

| Anablondyi a răspuns:

Clar! dar poti sa incerci niste pastile cate iti taie pofta de mancare! costa vreo 20 leiwinking si sunt eficiente -

| CriminalMinds a răspuns:

Ştiu că dacă ai rău de maşină şi bei aşa ceva nu vei vomita.Eu am încercat şi a mers. Cât despre pofta de mâncare...sunt o persoană care mănâncă în fiecare oră câte ceva şi nu se pune nimic pe mine.happy
Bye!kiss

| croissant a răspuns:

Da si nu depinde de tine de exemplu la mine nu imi taie pofta de mancare din contra ma face sa mananc mult depinde de persoanahappy

| HyuLa a răspuns:

Da taie pofta de mancare.