Întrebare recomandată | Sara2 a întrebat:

Ce aliment, fruct, legumă, pastilă, băutură, ceai etc. taie pofta de mâncare? Sau orice altceva taie pofta de mâncare? Am încercat până acum apă cu lămâie, ceai verde si apuretin. Nimic n-a tăiat

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

La mine gemul de prune imi taie pofta de mancare.Depinde de fiecare organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apă.
Bea câte puțin și des.

| Irinelp a răspuns:

Bea multa apa fara sa iti fie sete doar ca sa ai stomacul plin si sa nu mai incapa mancarea si bea si sucuri dulci inainte sa maninci.

| Jessica1225 a răspuns:

In fiecare dimineața bea o lingura de oțel. Oțetul este bun deoarece strânge stomacul și nu poți
Sa mănânci mult.