| fgzsjhguk a întrebat:

Aparatele de masaj slabesc?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt de relaxare, atâta tot!
O alimentație echilibrată și mișcare zilnică fizică care să ardă caloriile!
Pa, pa.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu slabesc deloc am avut si eu mai multe aparate de masaj, adica incepand de la plataforma vibratoare galileo si terminand cu relax and tone si nu au dat rezultate.doar cu dieta si fitness.in rest nu vad cum ai slabi.

| addicting a răspuns:

Aparatele...nu,dar poti slabi tu daca le folosesti+mancare sanatoasa, miscare s.a.m.d

| mona a răspuns:

Parerea mea e ca aparatele de masaj sunt frectie.[bani dati aiurea]

| MalikBitch a răspuns:

Unele dar iti recomand miscareawinking