| publicname a întrebat:

Este adevarat ca daca nu mai beau multa apa, slabesc la fata? Ce as putea sa fac sa slabesc la fata in afara de diete, masaj sau operatii estetice?

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Apa nu te ingrasa, deci nu e adevarat, mergi la cosmetica, poate exista vreo metoda.

| alexa a răspuns:

Sport mult sport...asta te va ajuta sa. ti antrenezi si muschii nu doar sa slabestiwinking
in rest nici eu nu te incurajez sa tii o dieta insa mai redu numarul alimentelor, incearca sa nu mananaci seara dupa ora 7
faza cu apa nu cred ca este adevarata

| inna a răspuns:

Nu este adevarat.

| paul0013 a răspuns:

Nu manca alimente grase si faza cu apa nu e adevarata...

| Chuck a răspuns:

De ce e raspunsul meu nefolositor ma? Acum pe bune, voi ati experimentat vreodata? Este foarte reala treaba. Ia sa beti voi ceva alcool, sa va deshidratati si sa vedeti cum sunteti trasi la fata (daca nu gasiti alt mod).
Nu am zis ca slabesti, am zis ca te tragi la fata, ca nu mai e apa rolling eyes

| Chuck a răspuns:

Nu esti slab. Tot grasimea aia o ai, doar ca se trag putin muschii. Incearca sa faci exercitii faciale. RAZI! Atunci cand stai acasa, zambeste de multe ori pana nu mai poti, maseaza-ti fata, etc. Fii inventiv(a?)!

| publicname explică:

Deci cu cat sunt mai deshidratat cu atat sunt mai tras la fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca vad ca urmatoarea postare o sa aiba subiectul " ce ma fac, ca sunt anemica?" daca nu esti deja. Rationeaza portiile, mananca variat dar portii mici, eu asa am reusit.