| onlychangeforlove a întrebat:

Apelez mai ales la cunoscatori.:-)) ce culori se poarta vara asta in ce combinatii si mai ales ce bijuterii se mai poarta.

Răspuns Câştigător
| Sofia2089 a răspuns:

Buna, onlychangeforlove!

Culorile care se poarta vara aceasta, sunt cele indraznete cum ar fi culorile neon, pastel:
-nud (bej)
-turcoaz
-corai
-galben
-verde
-fuxia
-albastru neon

Iar combinatiile ar fi:
-corai+turcoaz
-albastru+galben, etc.

Cand vine vorba de accesorii sunt foarte incantata, de exemplu daca aleg o tinuta, cu accesoriile in culori diferite decat tinuta, trebuie sa fie de aceeasi culoare accesoriile, daca alegi o tinuta de o culoare si ai de exemplu accesorii de aceeasi culoare, dar nu ai gasit o poseta, sau un pantof care sa se asorteze, poti alege o culoare neutra sau chiar una neon, ca pata de culoare, iar bijuteriile trebuie sa fie supradimensionate si nu se mai poarta atat de mult aurul si argintul, ci gablonturile de toate felurile!
Acum, tu alegi, eu sunt de parere ca fiecare poarta ce-i place si ca gusturile sunt diferite, dar ai grija, pentru ca prin culorile pe care le porti iti exprimi fara sa vrei sentimentele si chiar si gandurile happy.

Pa, pa!

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Eu atât ştiu, se poartă culorile neon big grin vara asta. big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Bună, eu nu sunt cu moda sau să fiu în pas cu ea...
eu una port ce-mi place, însă am văzut şi eu prin magazine că sunt destule haide de culoarea neonului, sau culorile fosforeşcente happy
Numai bine!

| sebysebyca a răspuns:

Culoarea negru si se poarta lanturile, ceva in genul celor pe care le poarta regele cioaba!

| RandomGirl a răspuns:

Se poarta culorile cat mai tari si aprinse gen roz, portocaliu, galben. Culorile tampite.laughing eu nu cred ca o sa le respect pentru ca personal nu imi plac dar astea se poarta...

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Vara Se Poarta Culorile Deschise Cum Ar Fii: Alb, Galben ETC.
Si Bijuteriile Sa Fie De Argint! FUNDA happy?

| onlychangeforlove explică:

Asta am vazut si eu si crede-ma ca nu prea imi plac..sunt prea tipatoare si nu ma caracterizeaza..mai bine raman la culori clasice:-))

Răspuns utilizator avertizat
| onlychangeforlove explică (pentru AlexDudu):

Mersi de sfat..intr-un fel.:-))

| onlychangeforlove explică:

Mie una imi place negrul foarte mult..insa vara chiar trebuie sa renunt la el.:-d