| AntoniaRoseMarie a întrebat:

Ar mai trebuii sa folosesc ceva dupa ce ma dau cu Zineryt.o crema hidratanta sau ceva de genu'? Nu imi usuca fata thinking Funditaaa

Răspuns Câştigător
| camelis a răspuns:

Eu cu zineryt seara il lasam toaata noaptea pe fata iar dimineata ma spalam cu sapun special si apoi ma dadeam cu o creman. Si seara iar din nou si din nou timpncam de 3 luni, acum e super bine:* funda? :*

1 răspuns:
| tzus a răspuns:

Zineryt se administreaza de doua ori pe zi pe zona afectata (de exemplu dimineata si seara). Daca te machezi, este de preferat sa il administrezi inaintea aplicarii machiajului, dimineata, si dupa indepartarea lui, seara. Dupa uscare solutia devine incolora si nu lasa urme. Zineryt produce efecte vizibile dupa o aplicare de 9-12 saptamani. Daca nu observi vreo ameliorare, consulta din nou medicul. de obicei cica nu se usuca...