| Lehr a întrebat:

Folosesc zineryt de cateva saptamani, dar am o problema, imi usuca rau tenul.Ar trebui sa folosesc o crema hidratanta? Ce crema ati folosit sa scapati de aceasta problema?

3 răspunsuri:
| ElDictator a răspuns:

Poti sa incerci crema hidratanta de zi NIVEA VISAGE pure&natural cu ulei de argan si aloe vera.

| ღtuweetyღ a răspuns:

Depinde si de ce ten ai...eu nu am folosit nicio crema hidratanta.big grin

| GirltoxikTH a răspuns:

Buna, depinde de ten mie mi-a facut foarte bine, tie tias recomanda creme hidratante de orice fel sunt bune dar cele mai bune sunt : gerovital plant si nivea sper ca te-am ajutat paa