| Izomer a întrebat:

Ar merge niste pantaloni scurti. un fel de portocaliu...
un tricou terranova. rosu... si niste tenisi roz? sincer. dau fundita :]]

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Rozul la rosu nu merge clar, cat nici rozul la portocaliu, daca le-ai pune pe toate 3 ai arata ca un clovn. Rosu cu portocaliu dau bine, rozul strica totul. Or vrea altele sa fie mai diferite de altele, dar macar sa fie estetic, nu ce avem in sifonier bagam pe noi.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Doar daca vrei sa arati ca o sorcova

| Aleeeeeeee a răspuns:

Mie imi place mult love struck sa combin culorile, sa fiu cat mai diferita si cretiva decat ceilalti [ bine acum, nu o ciudata "hippie " ]. Revenind la intrebarea ta : merge happy, acum depinde si de tricou sa nu fie prea lung sau prea scurt pentru pantalonihee hee.

| Alunuca a răspuns:

Pai nu merg pentru ca sunt in game de culori prea apropiate. Trebuie sa fie ceva contrastant. Pune tricou alb, sau pantaloni albi.

| melisameli13 a răspuns:

Da e o combinatie perfecta funda?

| soraluisatan a răspuns:

Nu prea merge! prea multe culori din astea...laughing. incearca sa schimbi tricoul sau pantalonii