| Vasi321 a întrebat:

Merge la tricou turqoise si pantaloni scurti crem adidas rosu?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă vrei să te îmbraci curcubeu, da!
Tricou roşu, pantaloni crem şi adidaşi roşii sau, tricou turqoise şi adidaşi turqoise, sau tricou turqoise, pantaloni crem şi adidaşi crem sau albi!
Baftă!

| Classy a răspuns:

Nu prea merge..Parerea mea.Ai putea sa iei niste adidasi albi! Pa, pa!

| Naяutσ a răspuns:

Nu, dar ar merge : adidas alb, negru, gri sau turqoise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? tongue Imi imaginez ca ar arata bine thinking

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu. Încearcă unul negru, alb, gri, turcoaz sau o altă nuanţă de albastru, crem sau bej.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Clar nu!
Incearca un accesoriu rosu, o bratara mai mare cu cateva mai mici turquoise, sau o bentita rosie pe cap.

Pa, pa!

| αlεxTzure a răspuns:

Ar putea merge adidas alb, negru sau gri, funda plzz

| Pufulete456 a răspuns:

Nu prea tongue

| AnneSiAtat a răspuns:

Eu spun că nu. ai fi multicolor, şi nu vei da bine. mai bine ia-ţi nişte adidaşi negri.