| Alison95 a întrebat:

Are ceva daca te demachiezi cu servetele umede? funda!

Răspuns Câştigător
| Andruxoxo a răspuns:

Foloseste servetele umede demachiante si nu ai să patesti nimic. Le recomand pe cele organice sau de la Farmasi.

11 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Desi este cel mai simplu si rapid,din cate stiu eu nu e foarte recomandat pentru ten,cica nu curata atat de bine, incearca sa iti iei un demachiant pe baza de plante, ca sa nu iti afecteze ochii. Demachierea nu inseamna doar servetele umede sau demachiant, ci si spalat in profunzime, tonifiat si hidratat. cateva sfaturi poti gasi aici http://www.divahair.ro/......eficienta.

| mona a răspuns:

Nu are nimic, le poti folosi

| Mwha a răspuns:

Atata timp cat nu ti-a intrat solutia in gura, ochi, nas etc. nu are nimic...

| Chαяtreux a răspuns:

Nu se intampla nimic. e ok

| τττ a răspuns:

Bună,Alison!
Poți să te demachezi cu șervețele umede, dar o să te usture foarte rău ochii! Dar nu pățești nimic grav!
Pa, pa.

| Diavolcata a răspuns:

Nu are nimic happy Funda?

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Mmm nu cred ca ar putea avea ceva asa grav, incat sa nu faci acest lucru. laughing

| Lou222 a răspuns:

Nu are nimic, insa daca te freci prea mult e posibil sa te iriti. Sper ca te.am ajutat

| adelinna21 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti servetelele care sunt pentru demachiere.Nu cele de bebelusi.si dupa sa te speli cu un gel de curatare sau cu sapun protex.

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Nu are nimic si sora mea face asta!

| Iulia2Iuli a răspuns:

Nu stiu. Stiu ac este bine cu servetele umede pentru bebelusi sunt bune pentru demachiere, deoarece nu contin substante daunatoare(ca si alcoolul de exemplu).Le poti folosi fara probleme, insa pe langa ele ai putea sa iti speli fata cu un gel de curatare adecvat tenului tau si sa iti tonifiezi fata cu o lotiune tonica. Sper ca te-am ajutat! :* BAFTA! :X