| alice_5598 a întrebat:

Are ceva daca unghiile de la maini au alta culoare decat cele de la picioare?

Răspuns Câştigător
| adelaroman79 a răspuns:

Eu zic ca nu are nimic.happy
E bine sa le si combini, sa dai o tenta de nousmug
...si coloratbig grin.

7 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Pai nu stiu ce vrei sa zici, daca unghiile de la maini sunt mai albe sau alta culoare inseamna ca ti-ai distrus stratul ala natural de pe unghii cu tot felul de oje, poti folosi tratamente de la oriflame, yves rocher sunt f bune ti le recomand.Bafta! ce primesc?happy

| karmy a răspuns:

Daca te referi la unghiile fara oja, unghiile de la maini sunt mai sanatose, mai lucioase pentru ca le dai cu crema, le speli mai des, in schimb unghiile de la picioare in pantofi nu stau la aer sunt mai galbene nu sunt transparente.
Daca te referi la unghiile cu oja eu personal niciodata nu le fac la fel, mai ales ca de fiecare data imi fac model:d.

| alice_5598 explică:

Purpledreams: ma refer la culoarea ojei cu care sunt data pe unghii.

| n0name a răspuns:

Stailaughing vrei sa spui ca are ceva daca fiecare unghie are alta culoarea? Eu mereu fac astalaughing

| ELD a răspuns:

Nu prea se potriveste...

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Nuuu...happy
E chiar modernwinking
Numai bunica mai poarta roz maini-roz picioarelaughing
Combina culorile, joaca-te putin cu elewinking

| dragutzyka29 a răspuns:

Nu
e in regula