| GEORGEL2012 a întrebat:

Baietii voi odata la cat timp va taiati unghiile la maini, dar la picioare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Raspuns de la o fata:cand sunt prea mari, atunci mi le ingrijesc de la cap pana la coada.
Te pup!

9 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

O data la 1 saptamana?

| drogh a răspuns:

Pai si la baieti si la fete este tot acelasi lucru. Cand este nevoie. De exemplu, cand sunt prea mari la picioare, nu mai pot sa merg sau cand sunt prea mari la maini, nu am o stare buna si nu prea mai pot face nimic.

| Niiiicu a răspuns:

Atunci cand observ ca sunt prea mari

| CălinPL a răspuns:

Cand sunt prea mari.

| CălinPL a răspuns:

Cand sunt prea mari

| FlyingFox a răspuns:

Desi is fata, indiferent de sex, unghiile se taie cand au crescut prea mult si arata inestetic

| Answer4me4pls a răspuns:

Sa nu lungim, cand e nevoie happy!

| Andrei15720 a răspuns:

Odata la 70 de ani... cum poti intreba asa ceva? Le tai cand vezi ca au crescut prea mari.

| Daian_Mihai_1992 a răspuns:

La o saptamana