| yumeee a întrebat:

Are cineva mascara Super Shock de la Avon? Cum e? Lungeşte vreun pic genele sau doar le dă volum?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Le-am incercat si le si lungeste si le da si volum.Doar sa stii cat sa dai si cum.Este bun dupa parerea mea.

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

E cel mai bun rimel e care l'am avut vreodata. Si am si loreal si rimel si maybeline. Le da volum fara sa incarce sile si lungeste. Mie'mi place foarte mult

| MissCamelia a răspuns:

Da ceva volum, dar pentru alungire, incearca glam eyes de la rimmel.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, http://camelcutza.blogspot.com/. xoxo

| cretzufinish a răspuns:

Le da volum...Eu nu sunt multumita sad Cu aceeasi banutzi gasesti si de la Maybelline care e mama mascarei big grin

| franceska a răspuns:

Eu am si sunt foarte incantata de cum imi face genele dar nu te baza pe un rimel ca ti le alungeste mai mult decat le ai tu...la rimel conteaza periuta lui...sa aiba dintisorii bine definiti si cat mai rezistenti daca vrei volum sau sa para mai lungi i-ati o foarfeca pentru alungirea lor.

| theodoraafi a răspuns:

Eu nu sunt multumita de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu super shok.lungeste dar nu prea da volum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce...eu nu sunt multumita de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superbtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut cineva vreo iritatie la ochii de la super shock big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superb. Am folosit zeci de marci, si scumpe si mai ieftine, dar de asta nu am ce zice. Chiar e bun, doar sa il folosesti cu grija, sa nu te intepi cu el, ca se alege praful de machiaj. Dai un strat, lasi 10-15 sec sa se usuce, dar nu mai mult ca se intaresc genele, apoi mai dai un strat si tot asa