| teiubesc_5807 a întrebat:

Am si eoo nevoie de un sfat...rimelul supershock de la avon este rezistent la apa?

funda :X

sau acela persistent tot de la avon lungeste genele, le da volum?

help

Răspuns Câştigător
| CriminalMinds a răspuns:

Bună!happy
Eu n-am încercat decât 2 rimeluri de la AVON şi anume SuperSHOCK şi SuperFULL.Am SuperSHOCK Waterproof, un rimel perfect pentru genele foarte lungi ca ale mele, iar pentru cele de jos îl folosesc pe cel SuperFULL pentru că are peria foarte mică şi peri excelenţi.De asemenea SuperSHOCK Waterproof e rimelul meu preferat şi rezistă.happy
Sper că te-am ajutat.
Bye!kiss

2 răspunsuri:
| CriminalMinds a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă!kiss

| anirod a răspuns:

Am rimelul supershok zodiac si nu este persistent la apa! dar este bun. da volum genelor! Mie mi se pare destul de bun! De fapt de fel supershock este bun!