| LikeChocolate a întrebat:

Are cineva parfumul de la avon Scentini?
Persista?
are un miros placut?
dar mai ales: persista?!laughing
fundalove struck

5 răspunsuri:
| dumiali1998 a răspuns:

Da persista daca dai 100000000000 de mi de pufuri,,,,,,,,,,, miroase bine da nu prea tine.

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Da mirose frumosss raulove struckadik mie imi place sh da persista! funda, plzzzzz

| Dyalinne a răspuns:

Le am eu pe aman2happy
Parerea mea e ca este foarte super.
Si da, perista:X
Eu ti-l recomand din tt punctele de vedere:*:*

| Ana_7194 a răspuns:

E cel mai bun si mai frumos parfum e si dulce...ti-l recomand eu il am pe cel roz si e foarte bun. fundy?

| λnďã a răspuns:

Iti spun ca are un miros placut, si persista chiar ti-l recomand happy Chiar astazi de dimineata l-am folosit si uite ca si acum isi mai face efectul! happy