| melena a întrebat:

Cum vi se pare parfumul Scentini de la avon? La mine cand il aplic pe piele nu e ca celelelte parfumuri, zici ca e,, uleios"

5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

La mine e la fel, dar prima data [prima sticluta ] nu era chiar asa, acum incepe sa-mi displaca

| 7Mary7 a răspuns:

Asa este, si nici mirosul nu persista.

| MDaniela a răspuns:

Buna, eu sunt fost reprezentant Avon, si pot sa iti spun urmatoarele: Calitatea produselor a scazut foarte mult de cand au inceput sa se fabrice in mai multe tari. Eu am folosit produse de la ei, acum sunt reprezentatnt Oriflame si pot sa iti spun ca din punct de vedere al calitatii depaseste Avon cu foarte mult.

| melena explică (pentru MDaniela):

Ai dreptate, multe dintre produsele comandate de mine de la avon nu au fost conform asteptarilor...