| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Individual blue de la Avon? Are un miros placut? Cat persista mirosul?

Răspuns Câştigător
| Gigicapitica a răspuns:

Lol deci eu îl folosesc și-mi pare că miroase genial. Nu știu cât persistă că după ce mă obișnuiesc cu el nu-l mai simt, dar personal îmi place mult.

| anonim_4396 explică (pentru Gigicapitica):

Salut. Si eu l-am cumparat intr-un final. Miroase super. Mie cel putin imi place. Pai mirosul cred ca persista ceva...adica mi-am dat un puf la incheietufa mainii si de 10 ore e acolo. Si inca miroase.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Am avut, sunt destul de sigur ca-l mai am si acum aruncat pe undeva. Nu mi-a placut nici mirosul iar de persistat vreo 2-3 ore maxim.

| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

Salut. L am cumparat si cred ca gusturile difera. Cel putin mie imi place cum miroase. Dar apreciez.