| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva pierce industrial? As vrea si eu sa stiu cam cat costa(stiu un salon care ia 150 lei, e prea mult sau e ok?). Doare tare? Adica doare doar cat baga acul sau doare mai tare dupa? De dormit, cam cat timp trebuie sa evit partea aceea? Imi da de la salon pierce ul medicinal sau cum se numeste, iar apoi de care pierce trebuie, ca sa nu se infecteze? Cu ce il spal si cu ce crema trebuie sa ma dau? Cum evit o infectie?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu pot intelege niciodata de ce atit fetele cit si baietii i si pun prostiile acelea in nas in limbă piercinguri, cu ce te ajută tinicheaua aia de rahat? Toate prostiile l eati copiat de la americani toate, tu esti fată nu? Si parintii tai ce spun sunt si ei de acord cu tine? Ce varsta ai? Si unde vrei sa i ti pui pierce? In ce zona a corpului?